Ana Sayfa

Türkçe Konuşan Girişimciler

20. TKG Üyesi Belek Esenaliev Malezya'da Yatırım Toplantısında Sunum Yaptı

20. TKG programına Kırgızistan'dan katılan BELEK ESENALİEV (sol başta), 12-15 Şubat 2019 tarihlerinde Birleşik Arap Emirlikleri  Dubai merkezli Al Maktoum Yatırım şirketi tarafından Malezya'nın başkenti Kuala Lumpur'da düzenlenen yatırım ortamı tanıtım programında sunum yaptı. 

Devamını oku...

 

TOBB Başkanı Ukrayna Başbakan Yardımcısını Ziyaret Etti

Avrupa Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği’nin (EUROCHAMBRES) Ortak Üyeler Komitesi’nin yıllık toplantısı için Kiev’de bulunan TOBB Başkanı ve EUROCHAMBRES Başkan Yardımcısı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 5 Eylül 2019 Perşembe günü Ukrayna Başbakan Yardımcısı Dmytro Kuleba ile görüştü.​

Devamını oku...

 

21. TKG Üyesi Anatolii Ribchuk TOBB Başkanını Kiev'de Selamladı

21. TKG programına Ukrayna'dan katılan ANATOLII RYBCHUK (soldan 2.), 5 Eylül 2019 Perşembe akşamı Türk- Ukrayna İşadamları Derneği ve Ukrayna Ticaret ve Sanayi Odası tarafından başkent  Kiev'de düzenlenen akşam yemeğinde TOBB Başkanı M. RİFAT HİSARCIKLIOĞLU (sağdan 2.) ile görüştü.

Devamını oku...

 

Sabahaldeen Al-Salihi Türk Arap Odası Toplantısında TOBB Başkanı İle Görüştü

5. TKG programı üyesi ve Kerkük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı SABAHALDEEN AL-SALİHİ (sol başta) 9 Eylül 2019 Pazartesi akşamı Antalya'da düzenlenen Türk-Arap Odası (TAC) 3. Yönetim Kurulu Toplantısı Gala Yemeğinde TOBB Başkanı M. RİFAT HİSARCIKLIOĞLU'nun (sağdan 4.) masasına konuk oldu.

Devamını oku...

 
  •  Başlangıç 
  •  Önceki 
  •  Sonraki 
  •  Son 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

Üye Girişi

Kullanıcı Adı/Şifremi Unuttum?

Şu an sitede

Şu anda 34 ziyaretçi çevrimiçi

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...